2014

- "Misterium Narodzenia" - Willa Radogoszcz, Grodzisk Mazowiecki

- „Don Kichote” – Święto Głupców, Staromiejski Dom Kultury, Warszawa

- „Przygody Kropli Wody – Staromiejski Dom Kultury, Warszawa

- „Dziadek” – Kutnowski Dom Kultury, Kutno

- „Don Kichote”- Kutnowski Dom Kultury, Kutno

- „Don Kichote” – Międzynarodowy Festiwal „Modry Kocur”, Turnov, Czechy

- „Dziadek” – Wiosna w Teatrze, Andrychów

- „O Jednym Takim., co nie lubił Siebie” – Wiosna w Teatrze, Andrychów

- „Hamlet” – Grodzieński Teatr lalek, Grodno, Białoruś

- „Hamlet” – Centrum Kultury w Wyszkach, Strabla

- "Hamlet" - Dolina Służewiecka, Dzień Dziecka, Warszawa

- „Przygody Kropli Wody” – Służewski Dom Kultury, Warszawa

- „Hamlet” – Willa Radogosz, Grodzisk Mazowiecki

- „Hamlet” – Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Walizka”, Łomża

- „Dziadek” – Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Walizka”, Łomża

- „Hamlet” – Festiwal Teatralny „Maszyna”, Pszczyna

- „Przygody Kropli Wody” 4x, Noc Muzeów, Bydgoszcz

- „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie”, Międzynarodowy Festiwal Trefl, Estonia

 "Hamlet"(2x) Międzynarodowy Festiwal Ordogkatlan, Węgry

- "Don Kichote" (2x) Międzynarodowy Festiwal Ordogkatlan, Węgry

„O Jednym Takim, co nie lubił Siebie", Muzeum Kinematografii, Łódź

- „Przygody Kropli Wody", Muzeum Kinematografii, Łódź

„Przygody Kropli Wody " Szkoła Montesorii, Kraków

- "Don Kichote" - Spotkania Teatralne, Zegrze,

- "Don Kichote" - Willa Radogoszcz, Grodzisk Mazowiecki

- "Don Kichote" (3x) - MIędzynarodowy Festiwal Animo, Kwidzyn

- "Don Kichote" - świetlica, Zawadka Rymanowska

- "Don Kichote" - Dom Kultury Kadr, Warszawa

- "Przygody Kropli Wody" - Dom Kultury Kadr, Warszawa

- "Przygody Kropli Wody" - Stacja Sanok

- "Szekspir - made in Poland"(7x) - Teatr w Oknie, Gdańsk

„O Jednym Takim, co nie lubił doSiebie" (4x) Międzynarowy Festiwal Wertep

2013

- „Szwejk” - Tarnowski Teatr im.Solskiego 
- „Genesis”, Teatr Korez, warsztaty Dom Kultury, Katowice
- „Przygody Kropli Wody”, Willa Radogoszcz, Grodzisk Mazowiecki
- „Dziadek”, Dzień Teatru, Józefów
- warsztaty, Tarnów Mościce
- warsztaty, gmina Słupsk
- warsztaty. BOK, Łódź
- „Hamlet”, Muzeum Kinematografii, Łódź
- warsztaty polsko-niemieckie, liceum, Tarnów
- „Hamlet”, Białostocki Teatr Lalek (10x)
- warsztaty Łowicka, Warszawa
- „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie”, Święto Głupców, Warszawa
- „Dziadek”. Święto Głupców, Warszawa
- „Misterium Narodzenia”, Festiwal Innowica, Nowica
- warsztaty, Teatr Kubuś, Kielce
- „Przygody Kropli Wody”, Festiwal Industriada, Gliwice
- „Dziadek”, Festiwal Industriada, Bytom
- „Dyktator”, Festiwal Teatrów Ulicznych FRYTKA OFF, Częstochowa
- „Dziadek”, FRYTKA OFF, Częstochowa
- „Dyktator”, Festiwal Ulicznicy, Gliwice
- „Przygody Kropli Wody”, Ogrody, Zalesie Górne
- „Don Kichote”, Białostocki Teatr Lalek
- „Don Kichote”, Teatralna Zagroda, Swołowo
- „Don Kichote”. Dom Kultury Głobino (4x) Bruskowo, Gałęzinowo
- „Don Kichote”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych, Ulica 2013, Kraków(4x)
- „Don Kichote”, Międzynarodowy Festiwal Wertep (6x)
- „Don Kichote”, Muzeum Kinematografii, Łódź
- „Dyktator”, Sztuk-Mistrze, Lublin (2x)
- „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie”, Sztuk-Mistrze, warsztaty(2x)
- „Dziadek”, Festiwal Calineczka, Płońsk
- „Dziadek”, Międzynarodowy Festiwal ŻART, Żary
- „Dziadek”, Śródmiejski Ośrodek Kultury, Warszawa
- „Dziadek”, Willa Radogoszcz, Grodzisk Mazowiecki
- „Dziadek”, Teatrakcje, Wadowice
- „Dyktator”, Królewskie Arkady Sztuki, Warszawa
- „Hamlet”, Łódzkie Spotkania Teatralne, Kutno
- „Misterium Narodzenia”, Łódzkie Spotkania Teatralne, Piotrków Trybunalski
- „Dziadek”, Festiwal Lalka też Człowiek, Warszawa
- „Dziadek”, Festiwal Teatrów Lalek, Teatr Ateneum, Katowice (2x)
- „Misterium Narodzenia” – Willa Radogoszcz, Grodzisk Mazowiecki

2012

- „Przygody Kropli Wody”, Dom Kultury, Żabno
- „Hamlet”, Ostrava, Czechy
- warsztaty ASSITEJ, Warszawa
- „Genesis”, warsztaty, Dom Kultury, Tuchów
- „Misterium Narodzenia” Teatr im. Modrzejewskiej, Legnica
- „Dziadek”, park, Legnica
- „Hamlet”, Królewskie Arkady Sztuki, Warszawa
- „Przygody Kropli Wody”, Festiwal Podwórka, Płock
- „Hamlet”, Dom Marii Konopnickiej, Suwałki
- „Hamlet”, Festiwal Szekspirowski (3x) Hel, Gniewino, Tczew
- „Hamlet, Festiwal Szekspirowski, Gdańsk(2x)
- „Opus Hamlet”, Festiwal Szekspirowski, Gdańsk (3x)
- „Opus Hamlet”, Scena Hamletowska, Zamek Kronborg, Elsynor (48x)
- „Dyktator”, Wertep Festiwal, (3x) Narewka, Czeremcha, Kleszczele
- „Hamlet”, Feta Festiwal, (3x) Gdańsk
- „Przygody Kropli Wody” Feta Festiwal, (3x) Gdańsk
- „Dyktator” Inqbator Teatralny, Ostrołęka
- „Dyktator”, Willa Radogoszcz, Grodzisk Mazowiecki
- „Dyktator”, Święto Głupców, Warszawa
- „Przygody Kropli Wody”, Święto Głupców, Warszawa
- „Genesis”, Festiwal Teatralny, Jastrzębie Zdrój
- „Hamlet”, Piwnica na Wójtowskiej, Warszawa
- „Przygody Kropli Wody”, Dom Kultury, Piotrków Trybunalski
- „Misterium Narodzenia”, Zakład Karny, Tarnów

2011

- „Przygody Kropli Wody”, przedszkole, Olsztyn,
- „Misterium Narodzenia”, Dom Kultury, Ryglice
- „Hamlet” (3x), gimnazjum, Warszawa Wesoła
- „Hamlet”, Teatr Lalka, Warszawa
- „Przygody Kropli Wody”, Święto Głupców, SDK, Warszawa
- „Przygody Kropli Wody”, Dom Kultury, Pilzno
- „Hamlet”, Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Modry Kocour”, Czechy
- „Hamlet”(3x), Dom Kultury „Śnieżka”, Dębica
- „Przygody Kropli Wody”, Festiwal Teatrów Lalek, Żabno
-„Ballada o Jednym Takim, co nie lubił Siebie”, Dom Kultury, Żabno
-„Hamlet”, FIFART, Gryfino
-„Przygody Kropli Wody” - Dom Kultury, Gniewino
- „Przygody Kropli Wody” - Dom Kultury, Kobylnica
- „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie” - Dom Kultury, Parchowo, warsztaty, Lębork
- „Hamlet” - Inkubator Teatralny, Ostrołęka
- „Hamlet” (2x) – Tarnowski Teatr im. Solskiego
- Projekt scenografii „Pan Maluśkiewicz” (Teatr Władca Lalek)
- „Dziadek”, Noc Kultury, Jasło
- „Hamlet” (4x) – Biennale Sztuki dla Dziecka, warsztaty
- „Hamlet” - Festiwal Teatrów Młodzieżowych, Krosno
- „Hamlet” - Puławskie Spotkania Lalkarzy, warsztaty
- Warsztaty, Zalesie
- Warsztaty, Garwolin
- „Przygody Kropli Wody” (2x), Festiwal Mała Talia, Szczucin
- „Motyl”, akcja-ulica, Suwałki
- „Hamlet” (2x) – Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy, Warszawa
- „Dziadek” - akcja-ulica, Suwałki
- projekty scenografii „Mikrokosmos”, BTL
- „Hamlet” (6x) – Międzynarodowy Festiwal WERTEP
- „Przygody Kropli Wody” (6x) – WERTEP
- „Hamlet”- Trzydniówka Teatralna, Olsztyn
- „Przygody Kropli Wody” (3x), Trzydniówka Teatralna, Olsztyn
- „Hamlet” - Festiwal Teatrów Lalek „Calineczka”, Płońsk
- „Hamlet” - Karpackie Klimaty, Krosno
- „Przygody Kropli Wody” - Karpackie Klimaty, Krosno
- „Przygody Kropli Wody”- Dom Kultury, Turze Pole
- „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie” - Dom Kultury, Turze Pole
- „Motyl” - Dom Kultury, Jasło
- „Misterium Narodzenia” - Dom Kultury, Jasło
- „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie” i Etiudy – Dom Kultury, Ryglice
- „Przygody Kropli Wody” - Dom Kultury Rakowiec, Warszawa
- „Przygody Kropli Wody” , „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie”- szkoła podstawowa Kowalowa
- „Dziadek” - scena teatralna Bełżyce
- „Przygody Kropli Wody” - Dom Kultury, Tuchów
- „Hamlet” (2x) – Międzynarodowy Festiwal BIAŁYSZTUK, Białystok
- „Hamlet” - Dom Kultury, Wilkowyje
- „Hamlet” - Teatr Mały, Tychy
- „Przygody Kropli Wody”- Dom Kultury, Śmigno
- „Dziadek” - Dom Kultury, Śmigno
- „Przygody Kropli Wody” - Dom Kultury, Dębica
- „Dziadek” - Dom Kultury, Dębica
- „Przygody Kropli Wody” - Dom Kultury, Ryglice
- „Dziadek” - Dom Kultury, Zalasowa, Dom Kultury
- „Przygody Kropli Wody” (2x)- Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek Anima, Olsztyn
- „Hamlet” - Tarnowski Teatr im.Solskiego
- „Hamlet” (2x) – Centrum Kultury w Świdniku
- „Dziadek” - Festiwal Sztuk Optymistycznych, Warszawa
- „Dziadek” - plener na wyspie Sobieszewskiej
- „Dziadek” – Teatr „Łaźnia Nowa” w Krakowie
- „Motyl” – Teatr „Łaźnia Nowa” w Krakowie
- „Przygody Kropli Wody” – Przedszkole Sióstr Urszulanek w Ożarowie Maz.
- „Hamlet” - Centrum Kultury, Krosno
- „Przygody Kropli Wody”, Festiwal Calineczka, Płońsk

2010

- „Misterium Narodzenia” – Teatr Łaźnia Nowa” - Kraków
- „Misterium Narodzenia”, Dom Kultury Ursus, Warszawa
- „Misterium Narodzenia”, Święto Głupców, Warszawa
- „Dziadek”, Święto Głupców, Warszawa
- „Istnienie w dłoni. Kreacja i animacja marionetki ceramicznej.” Kurs dla instruktorów, MCKiS, Warszawa
- „Janosik”, scenografia, Teatr Lalka, Warszawa
- „Dziadek”, III Spotkania Teatralne, Nowica
- „Dziadek”, Festiwal „Wokół Teatru”, Ostrołęka
- „Misterium Narodzenia”, Festiwal „Wokół Teatru”, Ostrołęka
- „Istnienie w dłoni’, warsztatu dla niedowidzących, WOAK, Białystok
- „Kreacja w przestrzeni gry”, warsztaty dla instruktorów, BOK, Łódź
- „Dziadek”, Festiwal Teatrów Niezależnych w Ostrowie Wlkp.
- „O Jednym Takim, co nie lubił Siebie” (2x) przedszkole, Zalesie
- „Dziadek” - Centrum Promocji Kultury, Warszawa
- „Dziadek” - Praski Plener Artystyczny, Warszawa
- „Misterium Narodzenia” - Praski Plener Artystyczny, Warszawa
- „Dziadek”(2x) - Mała Talia, Tarnowski Teatr im. Solskiego
- „Motyl” - Festiwal „Podwórka”, Poznań
- „Misterium Narodzenia”, Muzeum Etnograficzne, Słupsk
- Misterium Narodzenia” (2x), „Dziadek” (2x) - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych FETA, Gdańsk
- „Genesis” (3x), Motyl (3x) - Międzynarodowy Festiwal Wertep, Białowieża
- „Dziadek” - Tyski Ośrodek Kultury, rynek
- „ Dziadek” - Festiwal Sztuk Różnych, Łomianki
- „Motyl” - Nocne Teatralia STRACHY, Krosno
- „Misterium Narodzenia” - Bełżce, scena dramatyczna
- „Hamlet” - Ryglice (próba generalna)
- „Hamlet” - Teatr Wytwórnia, pokaz przedpremierowy
- „Hamlet” - ANIMO, Kwidzyn, premiera
- „Motyl” - Open-Street, Montegranado, Italia
- „Motyl” - Jastrzębie Zdrój, Monitoring

2009

- premiera spektaklu „Przygody Barona Munchhausena, Teatr Nowy, Łódź
- kurs dla instruktorów „Lalka dla najmłodszych”, Tarnów
- organizacja IV Święta Głupców, Staromiejski Dom Kultury w Warszawie
- „Ballada o Jednym Takim, co nie lubił Siebie”, Święto Głupców
- „Misterium Narodzenia”, Żima w Zamku, Poznań
- Warsztaty dla dzieci „Istnienie w dłoni”, Zima w Zamku, Poznań
- „Genesis”(2x), podróże z teatrem, Miejski Dom Kultury „Mors”, Dębica
- „Misterium Narodzenia”, Festiwal Teatralny FifART w Gryfinie
- „Misterium Narodzenia”, Międzynarodowy Festiwal Lalkarzy Solistów, Łódź
- „Dziadek” (prapremiera) - Kwidzyn, Biblioteka
- „Dziadek” (premiera) - Nowy Staw, Dzień Dziecka
- „Dziadek” - MOK w Olsztynie, Dzień Dziecka
- „Dziadek” - Otwock, Liceum Ogólnokształcące
- „Dziadek” - Biennale Sztuki dla Dziecka, Poznań (4x)
- „Dziadek” - Jarmark Świętojański, Poznań
- „Dziadek” - Festiwal „Podwórka Sztuki”, Poznań
- „Motyl” - Festiwal Sztuk Ulicznych, Jedlina Zdrój
- „Dziadek” - Trzydniówka Teatralna, Olsztyn
- „Dziadek” (3x) - Wertep, Festiwal Teatralny, Białowieża
- „Misterium Narodzenia” (3x) - Wertep
- „Misterium Narodzenia”, Dom Kultury, Górowo Iławieckie
- „Dziadek” (2x), Dom Kultury, Olecko
- „Misterium Narodzenia”(4x), BOK, Białystok
- „Dziadek”, Białostocki Teatr Lalek
- „Misterium Narodzenia”, Białostocki Teatr Lalek
- „Genesis”, Tarnowski Teatr im.Solskiego

2008

- Stworzenie i wykonanie lalek do spektaklu „historia Jacka Odrowąża” Orzesze
- „Misterium Narodzenia” (2x) - Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy
- „Prometeusz” - Jarmark Św. Jana w Poznaniu
- Konkurs Improwizacji w Teatrze Przedmiotu - Święto Głupców, Staromiejski Dom Kultury w Warszawie
- „Spotkania z Teatrem Lalek” - warsztaty dla dzieci, Kowalowa
- „Misterium Narodzenia” - Modry Kocour w Turnowie, Czechy
- „Motyl” - Festiwal Teatrów Lalkowych, Żabno
- „Lalka w terapii” - warsztaty sztuki lalkarskiej w Jarocinie
- „Prometeusz” (premiera}- Gliwickie Spotkania Teatralne
- „Genesis” - Spotkania Teatrów Niezależnych w Ostrowie Wlkp.
- „Misterium Narodzenia” (2x) - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek w Bielsku Białej
- „Motyl”- Dni Dębicy
- „Prometeusz” - Dni Dębicy
- „Motyl” - Dni Sosnowca
- „Misterium Narodzenia” - Teatr Mały w Tychach
- „Misterium Narodzenia” - Festiwal w Prezlau (Niemcy)
- „Misterium Narodzenia” - Dni Wallmow (Niemcy)
- „Misterium Narodzenia” - Festiwal „Podwórka”, Płock
- „Motyl” - Międzynarodowy Festiwal Małych Form Lalkowych ANIMO w Kwidzynie
- „Motyl” - Międzynarodowy Festiwal „Lalka Też Człowiek” (Nagroda za wyrażenie teatru lalką)
- „Misterium Narodzenia” - Chorzów, Artpoint
- „Misterium Narodzenia” - Orzesze
- „Ballada o Jednym Takim, co nie lubił Siebie” - Legionowo
- „Misterium Narodzenia” - Teatr Dramatyczny, Tarnów
- Warsztaty „Teatr z materiałów naturalnych”, Dom Kultury Zacisze

2007

- „Misterium Narodzenia”, Wokół Talii, Festiwal teatralny, Tarnów
- Warsztaty Teatralne „Lalka ze śmiechem” festiwal komedii „Talia”, Tarnów
- wydanie książki - podręcznika do Teatru Lalek pt.Teatr Przedmiotu” wyd. SDK, Warszawa
- organizacja i realizacja spektakli i warsztatów w ramach Festiwalu Święto Głupców w Warszawie przy Staromiejskim Domu Kultury
- „Motyl”, Międzynarodowy Festiwal Lalkarzy Solistów w Pradze, Czechy
- „Genesis”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów w Turnovie, Czechy
- „Misterium Narodzenia” (premiera), Staromiejski Dom Kultury
- „Motyl” i ”Genesis”, Międzynarodowy Festiwal „Strefy Intymne” w Gryfinie
- „Misterium Narodzenia”, Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niezależnych w Ostrowie Wlkp.
- „Misterium Narodzenia”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Nuku Theater” w Villiandi, Estonia
- „Istnienie w dłoni” - warsztaty w Mysłowicach w Domu Kultury
- „Kamieniarz”, Centrum Kultury Praga Płd., Warszawa
- „Misterium Narodzenia”, Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalek w Puławach oraz warsztaty „Istnienie w dłoni”
- „Misterium Narodzenia” (2x) - Sosnowiec, Festyn Bożonarodzeniowy
- „Kamieniarz”, Dom Kultury „Aleksandrów”
- „Misterium Narodzenia”, Festiwal Małych Form Teatralnych w Warszawie Wesołej
- „Misterium Narodzenia”, Dom Kultury Aleksandrów
- „Misterium Narodzenia” - Dni Śremu
- „Motyl”, Festiwal „Gorzowskie Spotkania Teatralne” w Gorzowie Wlkp.
- „Motyl”, Juwenalia w Szczecinie
- „Misterium Narodzenia” (2x), Jarmark św. Jana w Poznaniu, Rynek Staromiejski
- „Motyl”, Noc Teatru w Częstochowie
- „Motyl”, „Kamieniarz” i warsztaty ”Istnienie w dłoni”, Festiwal „Brunonalia” w Klimontowie
- „Motyl”, „Misterium Narodzenia”, Trzydniówka Teatralna w Olsztynie
- „Kamieniarz”,i warsztaty z niepełnosprawnymi, Pijalnia Wody, Krynica Górska
- „Motyl” i warsztaty „Istnienie w dłoni”, Jasielski Dom Kultury
- „Misterium Narodzenia” (2x) Festiwal Małych Form Lalkowych w Kwidzynie
- „Misterium Narodzenia”, Festiwal Teatrów Niezależnych „Windowisko” w Gdańsku
- „Misterium Narodzenia”, Festiwal „Lalka też człowiek”, Warszawa
- „Istnienie w dłoni” - warsztaty dla gimnazjów i szkół podstawowych w Tomaszowie Mazowieckim
- „Motyl”, Klub „Kościuszkowiec” w Warszawie Wesołej

2006

- „Motyl”, Dąbrowa k/ Śremu, szkoła podstawowa (warsztaty teatralne)
- organizacja i realizacja spektakli i warsztatów w ramach Festiwalu Święto Głupców w Warszawie przy Staromiejskim Domu Kultury
- „Genesis”, Festiwal, „Podwórka”. Płock
- „Genesis”, „Kamieniarz”,(warsztaty) Festiwal Teatrów Ogródkowych, Częstochowa
- „Motyl”, Letnia Akademia Filmowa, Zwierzyniec
- „Motyl”, Dom Kultury Rakowiec, Warszawa
- „Kamieniarz”,(warsztaty) Augustowskie Lato Teatralne
- „Genesis”, Jarmark Świętojański, Poznań
- „Kamieniarz”, JazzClub, Wrocław - seminarium instruktorskie
- „Kamieniarz”,(warsztaty) Międzynarodowe Laboratorium Teatrów Lalek, Utenos, Litwa
- „Kamieniarz”, Niecodzienne Spotkania, Anin, 
- „Motyl”, Spotkania Teatrów Dzieci i Młodzieży, Warszawa
- „Kamieniarz”,(warsztaty) Teatr Miejski, Jawor
- „Kamieniarz”, Ruiny Zamku Krzyżackiego, Toruń
- „Motyl”, (warsztaty) Puławskie Spotkania Lalkarzy
- „Motyl”, Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niezależnych
- (warsztaty) Instytut Teatralny, Warszawa
- (warsztaty) Szkoła Specjalna dla Dziewcząt, Warszawa
- (warsztaty) Dom Kultury w Łomiankach
- „Motyl”, Mediavave, Mysłowice
- „Motyl”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek w Liepaja, Łotwa
- „Kamieniarz”, Międzynarodowy Festiwal „Modry Kocour” w Turnovie, Czechy
- (warsztaty), WOAK, Toruń
- „Genesis”, Centrum Kultury, Kalisz
- „Motyl”, (warsztaty), Centrum Kultury, Kalisz
- „Genesis”,(warsztaty) Teatr Mały, Tychy
- „Kamieniarz” (warsztaty) Dom Kultury, Orzesze
- „Kamieniarz” x 2, „Motyl”, „Genesis” (warsztaty), Staromiejski Dom Kultury, Warszawa
- (warsztaty) Dom Kultury Działdowska, Warszawa
- (warsztaty) Dom Kultury Łomianki
- (warsztaty) Dom Kultury w Makowie Mazowieckim

2005

- „Istnienie w dłoni”, Mazowieckie Centrum Kultury, Warszawa
- organizacja Festiwalu „Alter Ego” w Instytucie Teatralnym im. Raszewskiego w Warszawie
- „Motyl”, „Kamieniarz”, Dom Kultury, Warszawa Marysin
- „Motyl” (warsztaty), Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Warszawa
- „Motyl”, Liceum Ogólnokształcące w Otwocku
- „Motyl”, Teatr na Starówce, Tallin
- „Motyl”, Piwnica pod Aniołem, Toruń 
- „Etiudy” Le Madame, Warszawa
- (warsztaty), Macedonia
- „Motyl”(2x), „Kamieniarz”, Dom Kultury w Nieporęcie
- „Motyl” (warsztaty) Festiwal Sztuki Domów Kultury Wojska Polskiego, Grudziądz
- „Motyl” (warsztaty), Festiwal „Podwórka”, Płock
- „Motyl”, „Kamieniarz” (warsztaty), Festiwal Off - Teatrów Opole
- „Motyl x 2”, Międzynarodowy Festiwal „Sztuka Ulicy” 
- „Kamieniarz”, Jarmark Świętojański, Poznań
- „Motyl”, Festiwal Teatrów Ogródkowych, Warszawa
- „Motyl” (warsztaty) - Łucznica
- „Motyl”, „Kamieniarz”, Dom Kultury „Forma” (warsztaty)
- (warsztaty), Dom Kultury w Nieporęcie
- (warsztaty), Dom Kultury „Zacisze”
- „Motyl”, Amfiteatr przy Ośrodku Działań Twórczych we Włochach
- „Kuglarz”,(warsztaty) Międzynarodowy Festiwal „Nuku Theater”, Villiandi, Estonia
- (warsztaty) Cyganie, Płock
- (warsztaty), gimnazjum Praga, Warszawa
- „Motyl”, „Kamieniarz” (warsztaty), Dom Kultury Józefów
- „Motyl” x 2, Dom Kultury Orbita, Poznań
- „Motyl”, „Kamieniarz x 3” Centrum Kultury, Vilkawiszki, Litwa
- „Motyl”, Dom Kultury, Wawer, Warszawa
- „Kamieniarz” Centrum Kultury, Kazlu Ruda, Litwa
- „Ewangelia Judasza”, Teatr Dramatyczny, „Białysztuk”, Białystok
- „Kamieniarz”, Dom Kultury „Kadr”, Warszawa
- „Genesis”, „Kamieniarz”, Dom Kultury Włochy
- „Motyl” (warsztaty) Ośrodek Działań Twórczych , Warszawa
- „Motyl” Zamkowe Lato Teatralne, Poznań
- „Genesis” Dom Kultury Bielany, Warszawa
- „Motyl”, Międzynarodowy Festiwal „Modry Kocour” w Turnovie, Czechy
- (warsztaty) Dom Kultury Działdowska
- „Motyl”(warsztaty), Dom Kultury Praga
- „Motyl”, Dom Kultury „Arsus” w Ursusie
- „Kamieniarz”, „Motyl”, Dom Kultury Bielany
- „Motyl” Młodzieżowy Dom Kultury nr2, Poznań
- „Motyl”, „Kamieniarz”(warsztaty), Centrum Sztuki Dziecka
- „Kamieniarz x2”, „Motyl”, „Genesis”,(warsztaty)„Alter Ego”, Instytut Teatralny, Warszawa
- „Kamieniarz” - przedszkole nr 93, Poznań

2004

- organizacja Festiwalu Walny - Festiwal w Klubie Studenckim ŻAK w Gdańsku
- (warsztaty), Dom Kultury w Olecku
- (warsztaty), Dom Kultury, Vilkaviszki, Litwa
- „Kamieniarz”, Dom Kultury w Śremie
- „Genesis”, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa
- „Kamieniarz” - Dom Kultury w Luboniu
- „Kamieniarz”, Ogródek Jordanowski na Saskiej Kępie, Warszawa
- „Motyl x 2” - Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
- „Motyl”, „Kamieniarz” (warsztaty), „Teatroman”, Teatr Miejski, Jawor
- „Motyl” x 2 - Dom Kultury w Nowym Tomyśl
- (warsztaty) G.O.K. Komorniki
- „Motyl”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Aitwaras”, Alytus, Litwa
- (warsztaty), Centrum Sztuki Dziecka
- (warsztaty), Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Poznaniu
- „Motyl” Dni Stęszewa
- „Kuglarz” - Dni Niepełnosprawnych, Gdańsk
- (warsztaty) Dom Kultury w Gnieźnie
- (warsztaty) Leonarda, Poznań
- „Kamieniarz” (warsztaty) szkoła podstawowa w Bodzyniewie
- „Kamieniarz” (warsztaty) szkoła podstawowa w Nochowie
- „Kamieniarz” (warsztaty) szkoła podstawowa w Zbrudzewie
- (warsztaty) Wyższa Szkoła Psychologii i Terapii, Gniezno
- „Motyl” (warsztaty), Społeczna Szkoła Artystyczna z Zakopanego, Jastrzębia Góra
- „Ewangelia Judasza”, „Kamieniarz”, „Kuglarz”, Międzynarodowy Festiwal„Bulwar”, Toruń
- „Ewangelia Judasza”, „Genesis”(warsztaty), Szamocin
- „Ewangelia Judasza”, Dni Wasilkowa
- „Etiudy” - Park Gocławski, Warszawa
- „Ewangelia Judasza”, Spotkania z Naturą i Sztuką „Uroczysko” w Supraślu
- „Ewangelia Judasza” Międzynarodowy Festiwal „Walizka” w Łomży
- „Ewangelia Judasza”x 3, Gimnazjum, Komorniki
- „Kamieniarz”, Liceum Marii Magdaleny w Poznaniu
- „Ewangelia Judasza” Międzynarodowy Festiwal „Nuku Theater”, Villiandi, Estonia
- „Ewangelia Judasza” x 2, „Kamieniarz” (warsztaty), Klub Żak, Gdańsk
- „Kuglarz”, „Ewangelia Judasza”, Jarmark Świętojański, Poznań
- „Kuglarz”, Dom Kultury w Śremie
- „Kamieniarz”, Kabaret, Białystok
- warsztaty teatralne dla dzieci, Murowana Goślina
- warsztaty teatralne dla dzieci, Gniezno
- „Kamieniarz”, Dzienny Dom Samopomocy, Białystok

2003

- „Ewangelia Judasza” x 4, Dom Kultury w Śremie
- „Kamieniarz” (warsztaty), Dom Kultury w Opalenicy
- „Ewangelia Judasza”, Klub Gaj, Białystok
- „Ewangelia Judasza”,(warsztaty) Pub Fabryka
- „Ewangelia Judasza”, Festiwal Miniatur Lalkowych Animo, Kwidzyn
- „Genesis”,(warsztaty) Teatr Dramatyczny w Alytusie, Litwa
- „Motyl”(warsztaty), Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek”, Suwałki
- „Genesis”, Międzynarodowy Festiwal Lalkarzy Solistów, Łódź
- „Kamieniarz” x 4, ROKiS, Suwałki
- „Genesis” ROKiS, Suwałki
- „Kamieniarz” i „Etiudy”, Dom Kultury w Dąbrowie Białostockiej
- „Motyl” Dni Druskiennik, Litwa
- „Motyl” Dni Alytusa, Litwa
- „Genesis”, Dom Kultury Polskiej w Wilnie
- „Genesis”, „Kontrapunkt” Szczecin
- „Kuglarz”, Dom Kultury w Mosinie

2002

- „Genesis”, Dom Kultury, Opalenica
- „Genesis”, „Kamieniarz”, Sanatorium dla dzieci, Kiekrz
- „Genesis”, Dom Kultury „Pod Lipami”, Poznań
- „Kuglarz”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Aitvaras”, Litwa
- „Genesis” x 3, „Kamieniarz”, Dom Kultury w Śremie
- „Kamieniarz”, Dom Kultury Praga
- „Kuglarz”, Szkoła Podstawowa, Janowiec Wielkopolski
- „Kamieniarz”, „Motyl”, Zamkowe Lato Teatralne w Poznaniu
- „Genesis”, „Kamieniarz”, Festiwal Teatrów Ogródkowych, Warszawa
- „Genesis”, Piwnica pod Aniołem, Toruń
- „Genesis”, Świątynia Sztuki, Toruń - Grębocin
- „Genesis” x 3 (warsztaty), Teatr Wybrzeżak, Gdańsk
- „Genesis”, Akademia Teatralna, Białystok
- „Kuglarz”, Dom Kultury, Tarchomin
- (warsztaty dla niepełnosprawnych) Dom Kultury w Olecku
- „Kuglarz”, Białowieża, plener twórców niepełnosprawnych
- „Motyl”, „Kuglarz i Śmierć”, „Genesis”, „Kamieniarz” - Dom Kultury w Mieleszynie

2001

- „Kuglarz”, Noc Świętojańska w Tykocinie
- „Kuglarz”, Dom Kultury w Krynkach
- „Kuglarz”, Dom Kultury w Michałowie
- „Kuglarz”, Dom Kultury w Knyszynie
- „Kuglarz”, Dom Kultury w Jasionówce
- „Kuglarz”, Dom Kultury w Turośni Kościelnej
- „Kuglarz”, Dom Kultury, Pomigacze
- „Motyl”, „Kuglarz”, Dni Dąbrowy Białostockiej
- (warsztaty dla niepełnosprawnych, NIKE) Lewkowo
- „Kuglarz”(warsztaty), Spotkania z Naturą i Sztuką „Uroczysko” w Supraślu
- „Kuglarz” x 5, Piwnica pod Aniołem, Toruń
- „Motyl”, Kuglarz”, Bytomskie Spotkania Teatralne
- „Kuglarz”, Kontrapunkt, Szczecin
- „Kuglarz”, Międzynarodowy Festiwal Lalkarzy Solistów, Łódź
- „Kuglarz”, Tyskie Spotkania Teatralne, Tychy
- „Motyl” x 2, Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
- „Kuglarz”, Scena Mała Teatru Narodowego, Warszawa
- (warsztaty) Stowarzyszenie na Rzecz Twórców Niepełnosprawnych w Białymstoku
- „Kuglarz”, Dom Kultury w Olecku

2002

- (warsztaty), ROKiS, Suwałki
- (warsztaty) Stowarzyszenie na Rzecz Twórców Niepełnosprawnych w Białymstoku
- „Kuglarz” x 2, Kraków 2000
- „Motyl”. „Kuglarz”, Augustowskie Lato Teatralne
- „Motyl” x 5, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych FETA, Gdańsk
- „Kuglarz”, Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Na Granicy”, Cieszyn
- „Motyl”, Dni Sztuki Współczesnej w Białymstoku
- „Motyl”, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej w Bielsku Białej
- (warsztaty) WOAK w Toruniu
- (warsztaty dla niepełnosprawnych) WTZ z Tczewie
- „Motyl”, Tczewskie Centrum Kultury
- „Motyl” x 2, Kino Gedania, Gdańsk
- „Motyl” x 3, Akademia Teatralna w Białymstoku

1999

- „Kuglarz”, Festiwal Teatrów Ogródkowych, Warszawa
- „Kuglarz”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych FETA w Gdańsku
- „Kuglarz”, III Biennale lalki w Lublinie
- reżyseria i scenografia lalkowej części „Jesus Christ Super Star”, Teatr Muzyczny, Gdynia
- (warsztaty), Teatr Muzyczny, Gdynia
- „Kuglarz”, Festiwal Teatralny „Pobocza”
- „Kuglarz” x 3, Centrum Edukacji Teatralnej w Gdańsku

1998

- (warsztaty dla umysłowo chorych), Szpital Psychiatryczny, Srebrzysko, Gdańsk
- „Kuglarz” x 2, Stary Rynek, Kraków
- (warsztaty dla osób chorych psychicznie), „Przystań”, Białystok
- „Kuglarz”, konkurs, Grudziądz
- (warsztaty), Bałtycki Uniwersytet Tańca, Gdańsk
- rola Kamerdynera „Pierścień i Róża”, Teatr Dramatyczny, Białystok

1997

- „Kuglarz” x 5, Piwnica pod Aniołem, Toruń
- „Kuglarz”, Festiwal Teatrów przy Jarmarku św. Dominika, Gdańsk
- „Kuglarz” x 3, Wielki Teatrzyk Świata, Białystok
- „Kuglarz”, Ratusz, Białystok
- (warsztaty dla dzieci z rodzin patologicznych) Dom Pomocy Społecznej, Białystok
- (warsztaty) Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu

1996

- „Kuglarz” czyli „Siódma Pieczęć”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Malta w Poznaniu